עמוד הבית > הופעות

לוח הופעות

  • אוקטובר 23
    יוני רכטר

    יוני רכטר "התכוונות" ועוד – במסגרת פסטיבל הפסנתר / יום שלישי 20:00

    יוני רכטר "התכוונות" ועוד – במסגרת פסטיבל הפסנתר

  • אוקטובר 24
    יוני רכטר

    יוני רכטר "התכוונות" ועוד – במסגרת פסטיבל הפסנתר / יום רביעי 20:00

    אולם רקאנטי - מוזיאון תל אביב

  • אוקטובר 24
    ישי ריבו

    ישי ריבו פינת אלדד ציטרין – במסגרת פסטיבל הפסנתר / יום רביעי 22:30

    אולם אסיה מוזיאון תל אביב

  • אוקטובר 26
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב – במסגרת פסטיבל הפסנתר / יום שישי 22:30

    אולם רקאנטי - מוזיאון תל אביב

  • אוקטובר 27
    מיקי גבריאלוב

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום שבת 21:00

    היכל אמנויות הבמה הרצליה

  • אוקטובר 27
    קרולינה

    קרולינה / יום שבת 19:30

    מועדון הברלה להבות חביבה

  • אוקטובר 27
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב זוכר את אריק איינשטיין / יום שבת 20:15

    זאפה כרם ברקן

  • אוקטובר 28
    מיקי גבריאלוב

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום ראשון 21:00

    היכל אמנויות הבמה הרצליה

  • אוקטובר 31
    מיקי גבריאלוב

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום רביעי 21:00

    אודיטוריום חיפה

  • אוקטובר 31
    גידי גוב

    גידי גוב / יום רביעי 20:15

    זאפה תל אביב

  • נובמבר 1
    בלקן ביט בוקס

    בלקן ביט בוקס / יום חמישי 20:30

    בארבי ת"א

  • נובמבר 1
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום חמישי 19:30

    מועדון הברלה להבות חביבה

  • נובמבר 1
    קרולינה

    קרולינה / יום חמישי 20:00

    מועדון הגריי יהוד

  • נובמבר 2
    גידי גוב

    גידי גוב / יום שישי 12:45

    זאפה חיפה

  • נובמבר 2
    דני רובס

    דני רובס / יום שישי 20:15

    זאפה חיפה

  • נובמבר 3
    טיפקס

    טיפקס / יום שבת 20:15

    זאפה ירושלים

  • נובמבר 3
    מוש בן ארי

    מוש בן ארי / יום שבת 20:15

    זאפה חיפה

  • נובמבר 3
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום שבת 20:00

    מועדון הגריי יהוד

  • נובמבר 6
    רונה קינן

    רונה קינן / יום שלישי 20:15

    זאפה תל אביב

  • נובמבר 7
    רונה קינן

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום רביעי 21:00

    תאטרון ירושלים-שרובר

  • נובמבר 7
    טיפקס

    טיפקס / יום רביעי 20:15

    זאפה חיפה

  • נובמבר 7
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום רביעי 20:15

    זאפה כרם ברקן

  • נובמבר 8
    דני רובס

    דני רובס / יום חמישי 20:30

    מועדון הבארקה באר שבע

  • נובמבר 8
    מוש בן ארי

    מוש בן ארי / יום חמישי 20:00

    מועדון הברלה להבות חביבה

  • נובמבר 8
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב זוכר את אריק איינשטיין / יום חמישי 20:15

    זאפה חיפה

  • נובמבר 8
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום חמישי 21:00

    מערת צדקיהו העיר העתיקה ירושלים

  • נובמבר 9
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום שישי 12:45

    זאפה הרצליה

  • נובמבר 9
    דויד ברוזה

    דויד ברוזה / יום שישי 20:15

    זאפה חיפה

  • נובמבר 10
    מוש בן ארי

    מוש בן ארי / יום שבת 20:15

    זאפה הרצליה

  • נובמבר 10
    בלקן ביט בוקס

    בלקן ביט בוקס / יום שבת 20:00

    מועדון הגריי יהוד

  • נובמבר 10
    קובי אפללו

    קובי אפללו / יום שבת 19:30

    מועדון הברלה להבות חביבה

  • נובמבר 15
    אברהם טל

    אברהם טל / יום חמישי 21:00

    היכל התרבות מוצקין

  • נובמבר 15
    קובי אפללו

    קובי אפללו / יום חמישי 21:00

    מערת צדקיהו העיר העתיקה ירושלים

  • נובמבר 17
    קובי אפללו

    קובי אפללו / יום שבת 20:15

    זאפה תל אביב

  • נובמבר 17
    רונה קינן

    רונה קינן / יום שבת 21:30

    סינקופה-בר, חיפה

  • נובמבר 21
    טיפקס

    טיפקס / יום רביעי 19:45

    זאפה כרם ברקן

  • נובמבר 22
    טיפקס

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום חמישי 21:00

    אולם המופעים קיבוץ יפעת

  • נובמבר 22
    דודו טסה

    דודו טסה מארח את טונה / יום חמישי 20:00

    האנגר 11 תל אביב

  • נובמבר 22
    טיפקס

    טיפקס / יום חמישי 20:30

    בית המרזח רמת ישי

  • נובמבר 22
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב זוכר את אריק איינשטיין / יום חמישי 20:15

    זאפה ירושלים

  • נובמבר 24
    קובי אפללו

    קובי אפללו / יום שבת 20:15

    זאפה חיפה

  • נובמבר 24
    דודו טסה

    דודו טסה / יום שבת 21:00

    אולם המופעים קיבוץ יפעת

  • נובמבר 29
    טיפקס

    טיפקס / יום חמישי 20:30

    מועדון הבארקה באר שבע

  • נובמבר 29
    דני רובס

    דני רובס / יום חמישי 21:00

    מערת צדקיהו העיר העתיקה ירושלים

  • נובמבר 30
    מיקי גבריאלוב

    מיקי גבריאלוב זוכר את אריק איינשטיין / יום שישי 19:30

    מועדון הברלה להבות חביבה

  • דצמבר 8
    יוני רכטר

    יוני רכטר / יום שבת 19:30

    מועדון הברלה להבות חביבה

  • דצמבר 13
    טיפקס

    טיפקס / יום חמישי 20:30

    בארבי תל אביב

  • דצמבר 18
    טיפקס

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום שלישי 21:00

    משכן לאמנויות הבמה תל אביב