עמוד הבית > הופעות

לוח הופעות

  • נובמבר 23

    חוה שרה ושלומי מנגן / יום חמישי 21:00

    אולם שרובר תיאטרון ירושלים

  • נובמבר 23

    דני רובס / יום חמישי 20:30

    בית המרזח רמת ישי

  • נובמבר 23

    דודו טסה / יום חמישי 21:30

    האנגר 11 ת"א

  • נובמבר 23

    טיפקס / יום חמישי 19:45

    כרם ברקן

  • נובמבר 24

    גידי גוב / יום שישי 13:15

    זאפה חיפה

  • נובמבר 24

    טונה / יום שישי 21:00

    אולם מופעים גבעת ברנר

  • נובמבר 25

    מוש בן ארי / יום שבת 20:00

    בית העם מושב טל שחר

  • נובמבר 25

    טיפקס / יום שבת 20:00

    מועדון הגריי יהוד

  • נובמבר 29

    גידי גוב / יום רביעי 20:15

    זאפה ירושלים

  • דצמבר 2

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן 2.12 / יום שבת 20:30

    היכל התרבות ראשון לציון

  • דצמבר 7

    רונה קינן / יום חמישי 20:00

    החלוץ 33, באר שבע

  • דצמבר 7

    טונה / יום חמישי 20:30

    בארבי תל אביב

  • דצמבר 7

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום חמישי 21:00

    אולם המופעים כפר מנחם תחילת

  • דצמבר 8

    טונה / יום שישי 20:30

    בארבי תל אביב

  • דצמבר 9

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום שבת 21:00

    היכל המנויות הבמה הרצליה

  • דצמבר 9

    אברהם טל / יום שבת 21:00

    המשכן לאומניות הבמה אשדוד

  • דצמבר 9

    טונה / יום שבת 22:00

    וונדר בר חיפה

  • דצמבר 9

    מוש בן ארי / יום שבת 21:00

    משכן למוסיקה ואומניות רעננה

  • דצמבר 13

    קרולינה / יום רביעי 20:15

    זאפה חיפה

  • דצמבר 13

    קובי אפללו / יום רביעי 19:45

    זאפה תל אביב

  • דצמבר 15

    ילדי בית העץ / יום שישי 11:30

    זאפה ירושלים

  • דצמבר 17

    ילדי בית העץ / יום ראשון 09:30

    זאפה הרצליה

  • דצמבר 18

    ילדי בית העץ / יום שני 09:30

    זאפה תל אביב

  • דצמבר 20

    קרולינה / יום רביעי 20:15

    זאפה הרצליה

  • דצמבר 20

    רונה קינן / יום רביעי 20:15

    זאפה חיפה

  • דצמבר 21

    יוני רכטר / יום חמישי 20:15

    כרם ברקן

  • דצמבר 22

    טונה / יום שישי 13:30

    ברלה להבות חביבה

  • דצמבר 23

    טונה / יום שבת 21:00

    הצוללת הצהובה ירושלים

  • דצמבר 23

    יוני רכטר / יום שבת 21:00

    מלון אלמא זיכרון יעקב

  • דצמבר 23

    דני רובס / יום שבת 20:15

    זאפה תל אביב

  • דצמבר 28

    חוה אלברשטיין שרה שלומי שבן מנגן / יום חמישי 21:00

    אודיטוריום חיפה

  • דצמבר 30

    אברהם טל- מופע סילבסטר חגיגי / יום שבת 20:00

    אולם מופעים גבעת ברנר

  • דצמבר 30

    דני רובס / יום שבת 20:00

    מועדון הגריי יהוד

  • דצמבר 30

    רונה קינן / יום שבת 21:00

    הצוללת הצהובה ירושלים