עמוד הבית > אמנים > איזי – EZ

איזי – EZ

לוח הופעות

אין כרגע הופעות לפרסום

רקע

פתיחת סיבוב הופעות חורף ארצי

2015 הייתה השנה בה איזי (ארז שרון) עשה את המעבר מסטטוס של כוכב ילדים לראפר מצליח למבוגרים. לאחר שכבש את הרדיו והשטח עם השיר "לא הכל מן אללה", יוצא איזי למופע להקה חדש. המופע יכלול 6 הופעות בלבד שבו יבצע איזי שירים מהאלבומים "תעשו לי מקום" ו"לא לילדים" בביצועים חדשים עם אורחים מפתיעים.  סבב ההופעות הנוכחי יפתח ב6/2 בביץ' בר בקיסריה ויגיע לכל רחבי הארץ.

איזי, כוכב הראפ וההיפ הופ הפופולארי שהגדיר כאן מחדש את המושגים 'היסטריה', 'כוכב רשת' ו'הצלחה' (כי עם נתונים לא מתווכחים: מעל ל143,000 לייקים בעמוד הפייסבוק הרשמי ועמוד יוטיוב שצבר מעל ל 54 מיליון צפיות)  ממשיך לסחוף אחריו קהל מגוון, למלא הופעות, לקטוף תארים בכלי התקשורת ,לקחת חלק בשיתופי פעולה מעניינים ו"לשרוף את השטח".
השירים מהאלבום החדש שיצאו לרשת הפכו מהר מאוד ללהיטים בקרב בני נוער, חיילים ובמועדונים וצברו מעל ל 7,900,000 מיליון צפיות עוד לפני שיצאו לתחנות הרדיו. הסינגל "לא הכל מן אללה" הוא אחד מהשירים המושמעים ביותר ברדיו בתקופה האחרונה, שיר שנהפך ללהיט ולהמנון של מדינה שלמה.

איזי המוזיקאי ששינה את המוזיקה הישראלית כאשר את הגדיר מחדש את המושגים 'היסטריה', 'כוכב רשת' ו'הצלחה' ועמוד יוטיוב שצבר מעל ל 51 מיליון צפיות.
ממשיך לסחוף אחריו קהל מגוון, למלא הופעות, לקטוף תארים בכלי התקשורת ,לקחת חלק בשיתופי פעולה מעניינים ו"לשרוף את השטח".

האלבום החדש שיצא גם הוא תחילה לרשת הפך מהר מאוד ללהיט וצבר מעל ל 7,500,000 מיליון צפיות עוד לפני שהגיע לתחנות הרדיו. הסינגל "לא הכל מן אללה" הוא אחד מהשירים המושמעים ביותר ברדיו בתקופה האחרונה, שיר שנהפך ללהיט ולהמנון של מדינה שלמה.

לאחר שכבש את הרדיו והשטח עם השיר "לא הכל מן אללה" יוצא איזי למופע להקה חדש. המופע המלווה בנגנים, הופק על ידי טל מדמור שבהן יבצע איזי שירים מהאלבומים "תעשו לי מקום" ו"לא לילדים" בביצועים חשמליים ובעיבודים מפתיעים ויכול חומרים חדשים מהאלבום שבדרך
מבין השירים במופע הלהקה – כלבויניקית , כולו בהי

איתו על הבמה –
רועי חן – תופים | תומר מש- בס | אייל לנזיני- קלידים מחשב ושירה |  הדר לוי – גיטרות | רננה- שירה | ג'ובי- וויבז
 

 

video video video video