עמוד הבית > אמנים > איתי לוי

איתי לוי

לוח הופעות

אין כרגע הופעות לפרסום

רקע

איתי לוי, הפך בתוך שנה האחרונה להבטחה הגדולה בז'אנר הים תיכוני. הוא הוכתר ע"י מגזין 'פנאי פלוס' ואתר YNET להבטחת/פריצת השנה, השיק אלבום בכורה "מה עובר עלייך" שזכה לשבחים רבים והניב להיטי ענק בניהם: "כמעט שיר אהבה", "אף אחד אחר", "ילדות של פעם" ושיר הנושא "מה עובר עלי". עמוד היוטיוב שלו עם מיליוני צפיות, והוא זכה במגן הוקרה על 500,000 שימושים והורדות בסלולר וניו מדיה .איתי הוחתם בחברת ליאם הפקות, בבעלותו של הזמר אייל גולן, תחת ניהולו האישי של בני פרץ.

אחרי "עוד יום" (דואט עם מרגלית צנעני), "יום שני" (מתקרב למליוני צפיות ביו טיוב) ואחרי שהשתתף בפרויקט החשוב "שיר וזיכרון" ושיחרר את אחד השירים היפים והמדוברים בפרויקט "גיבורים", איתי לוי שיחרר סינגל ראשון תחת ניהולו החדש "חוטים ומיקרופונים" נכתב והולחן ע"י אבי אוחיון לעיבוד והפקה מוסיקלית של תמיר צור סינגלים נוספים ששוחררו מהאלבום שבדרך: "ליום הזה חיכיתי" דואט מקסים שביצע עם מאיה אברהם, " חמש מילים" מככב כבר 4 שבועות רצוף בצמרת מצעד ההשמעות עם למעלה מ 300 השמעות בתחנות הרדיו כשהוא השיר הים תיכוני הכי מושמע ברדיו .

 אחרי קיץ עתיר בהופעות ענק, כאורח של אייל גולן, איתי סיים לרקום את אלבומו השני שיצא בחודש שעבר – " כל העיר יודעת ", בו החומרים נבחרו בקפידה ואיתי המשיך להקפיד על האיכות הגבוהה , כמו כן יוצא איתי לוי במופע חדש ומושקע בשם  " כל העיר יודעת " מלווה ב 5 נגנים מן המוכשרים בארץ , ומופיע המון בפניי חיילים , בימי סטודנט , ואירועי קיץ ברחבי הארץ .

מבין השירים – " אסטה מניינה " , כל העיר יודעת "  , "חמש מילים " , "חוטים ומיקרופונים" ועוד  , ועוד ….

photo video photo photo video