עמוד הבית > אמנים > מוש בן ארי מארח את רבע לאפריקה

מוש בן ארי מארח את רבע לאפריקה

לוח הופעות

אין כרגע הופעות לפרסום

רקע

מוש בן ארי מארח את רבע לאפריקה                                 

קצב. רגש. שורשים. נשמה. מסיבה.
כל זה ועוד הרבה יותר במופע של מוש בן ארי שנפתח כמחווה לאלבום המופת 'מסע ומתן' ובו הוא מארח את הרכב האתנו-פאנק רבע לאפריקה. כל הלהיטים של מוש בן ארי שכולנו נושמים בעיבודי גרוב חדשים קצביים ובועטים, אשר יגרמו לכל הנוכחים לחוויה מוסיקאלית יוצאת דופן.

מוש בן ארי נחשב לארכיטקט הראשי של גל מוזיקלי חדש ששינה את פני המוזיקה הישראלית. מהרגע שפרץ לתודעה בזכות יצירה מקורית ששילבה כלים וסגנונות מרחבי העולם עם מסורות אתניות יהודיות מקומיות שיחד שיקפו את כור ההיתוך הישראלי, מוש שבה את לב הקהל ולהיטיו הם חלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי, וזה למעלה מ20 שנה שהוא בין היוצרים המשפיעים ביותר בנוף המוזיקה המקומי.

בשנה האחרונה מוש אירח על הבמה אמנים ויוצרים צעירים ביניהם הרכב האתנו-גרוב "רבע לאפריקה" בהופעה בהאנגר 11, שם הפך את לקהל את הלב והראש עם הופעה מדוברת שתנדוד גם ברחבי הארץ בביצועים חלומיים  ללהיטים:

את, יה, הנה הוא בא,  כמו בחיים,  Jah is on, פתאום, ואיך שלא,תסתכל לי בעינים,  אנצל, ממריאים, "מסע ומתן"

כל זאת ועוד בביצועים מיוחדים שבחלקם יארח של ההרכב האתנו-ג'אז-פאנק הישראלי "רבע לאפריקה", עם מקצבים צפון אפריקאים, סולמות מקאם ערבי והרבה ג'אז Funk-שהוא הלב המוזיקלי המרכיב את סגנונו המיוחד אנסמבל רב תרבותי ושורשי, היוצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש.

video