עמוד הבית > אמנים > שלמה גרוניך ודני רובס

שלמה גרוניך ודני רובס

לוח הופעות

אין כרגע הופעות לפרסום

רקע

שלמה גרוניך ודני רובס – המופע

 

שיתוף פעולה נדיר בין שלמה גרוניך ודני רובס, מהמוזיקאים האהובים, המוערכים והמסקרנים שפועלים בישראל בארבעת העשורים האחרונים.

לאחר צאת האלבומים החדשים של כל אחד מהם בשנה האחרונה, שזכו להצלחה מרעננת, חוברים השניים למופע חדש ומשותף אשר עלה לא מכבר בפעם הראשונה בפסטיבל הפסנתר.

שני פרפורמרים גדולים, המשלבים בין נגינה וירטואוזית ושירה עוצמתית.

מוזיקאים ללא גיל, אשר מביאים לבמה אנרגיה של רוח נעורים וידועים בזכות ההומור והחום שבהופעותיהם.

במופע המשותף יבצעו יחדיו ממיטב השירים של השניים, שירים שליוו דור שלם, בביצועים רעננים ומרגשים.

בין השירים במופע:
שירים פשוטים, בדרך אל האושר, נואבה, משהו חדש מתחיל, ואותך, רכבות, הזמן עובר, איך הוא שר, בנאליה לפני השקיעה, לא נרדמת תל אביב,
יש לי סימפטיה, פנים ושמות ועוד…

הביקורות משבחות:

  • " זוג מנצח. הם זורמים, משתוללים ועושים כבוד לביטלס. שלמה גרוניך ודני רובס מגישים: ככה עושים מופע משותף מצוין… לא נותר אלא לתהות מתי הם יתיישבו לכתוב ביחד"

לילית וגנר, ידיעות אחרונות, לביקורת המלאה לחץ כאן

  • "החיבור האישי והמוזיקלי בין שלמה גרוניך ודני רובס עובד כל כך טוב בהופעה שהוא מזכיר פירה משובח עם רוטב ביטלס מעל. וזה נשמע אפילו עוד יותר טוב… כשגרוניך יוצא לסולו פסנתר מורכב שכולל הפעלת קהל במחיאות כפיים קצובות, הגיטרה של רובס מטיילת איתו, וההנאה שהשניים מקרינים מדביקה את הקהל".

שי ליברובסקי, כלכליסט, לביקורת המלאה לחץ כאן

  • "הסטנדינג אוביישן בסוף ההדרן ניתן לא רק בגלל התוצאות המרתקות של ההתגוששות הבימתית שהרגע הסתיימה, אלא אולי גם בגלל התחושה שלזוג הזה יש עוד הרבה לאן ללכת, אם ירצה. אם לשפוט לפי הזינוק של גרוניך הצוהל – דרך הפסנתר – לעבר רובס, כילד שמצא סוף סוף חבר חדש להשתובב איתו, אנרגיות לא חסרות שם".

דרור גלוברמן, MAKO, לביקורת המלאה לחץ כאן

  • "המוזיקליות והמשובה של שלמה גרוניך ודני רובס ביחד ולחוד מתחזקות שיתוף פעולה ראוי ומלהיב… שעה ומחצה משותפות ומענגות שילוו אותנו כנראה עד בוא האביב" .

עמוס אורן, הבמה, לביקורת המלאה לחץ כאן

  • "כשגרוניך מכשף את הבמה בצלילי הפסנתר ורובס לצדו מפגין וירטואוזית בגיטרה אתה מרגיש שלמוזיקה אין גבולות. השירים המוכרים של השניים מעובדים בצורה הטובה ביותר והופכים לדואטים משובחים, בין השורות בדיוק הרמוני מופתי שולבו שירי ביטלס ואפילו היה שם זוהר ארגוב אחד. אני לא זוכר את רובס רוקד ולס עם הגיטרה וכשהוא עוצר הוא פורט עליה אפילו את המעברים הכי מסובכים שגרוניך כתב לפסנתר, מופע חוויתי שיהיה קשה לי לשכוח".

 

ייצוג משותף – שורה ראשונה & כספית

video video video