עמוד הבית > אמנים > בלקן ביט בוקס

בלקן ביט בוקס

לוח הופעות

אין כרגע הופעות לפרסום

רקע

בלקן ביט בוקס מחממים מנועים לקראת האלבום הבא וחוגגים סינגל ראשון מתוכו

עם הרכב חדש על הבמה בתוספת כוח נשי..

הכינו את הבלינג ואת נעלי הטוורקינג כי זה הולך להיות שחור ומלא בבסים מהדהדים.

תומר יוסף ⁄ תמיר מוסקט ⁄ אורי קפלן

בליווי איתמר ציגלר, רון בונקר ותום דרום

עשר שנים בדיוק לאחר צאתו של האלבום הראשון  -BBB  ממשיכים לחזק את מעמדם כאחד ההרכבים המשמעותיים והאהובים הפעילים בתחום מוסיקת העולם, תוך שהם מצליחים להרחיב את גבולות הז'אנר בכל אלבום

הסינגל הראשון מתוך האלבום הבא I TRUSTED U , כבר מביא את בשורת הסאונד המרעננת של ההרכב למרכז הזירה, עם קליפ שעומד על מיליון צפיות ברשתות החברתיות והשמעות רבות ברדיו. המופע החדש יפתיע ויסחוף גם את המעריצים הוותיקים ביותר: השפעות אלקטרוניות חזקות, שמחוזקות  במוטיבים של היפ הופ, כלי נשיפה שזוכים לפרשנות חדשנית וטקסטים בועטים יותר . בשנים האחרונות במקביל לתהליך הכתיבה וההקלטות של האלבום החדש ממשיך ההרכב להיות אחד הפעילים בסצינת המוסיקה הבינלאומית עם טורים חוצי יבשות – ובמקביל לשלוח זרועות גם לפסגת הפופ העולמית ולצוד את אוזניהם של כמה מהמפיקים החמים ביותר בתעשיית המוסיקה. "HERMETICO" להיט שחרך את ישראל עוד בשנת 2007 ובהמשך הפך לאחד הקטעים המזוהים עם ההרכב, סומפל לתוך אחד הלהיטים הגדולים של השנה החולפת "TALK DIRTY", של ג'ייסון דרולו וזאת לצד שיתופי פעולה מסקרנים נוספים שנרקמים על קו אל.איי\ תל אביב.

לאחרונה חזר ההרכב מטור קצר בהודו ובחודשים הקרובים ימשיכו יוסף, קפלן ומוסקט בארץ ובחו"ל ולהוציא חומרים חדשים מהאלבום החמישי, שיראה אור בהמשך השנה.

video photo video photo photo