עמוד הבית > אמנים > מוש בן ארי

מוש בן ארי

לוח הופעות

  • ספטמבר 25

    מוש בן ארי מארח את רבע לאפריקה / יום שלישי 17:30

    זאפה אמפי שוני בנימינה

רקע

מוש בן ארי לא נח, אחרי סיבוב הופעות אקוסטי מצליח ברחבי הארץ שרץ במקביל למופע הלהקה שכבש כל פסטיבל ובמה הקיץ , מוש חוזר לחקור מחוזות חדשים ישנים ומשיק סיבוב חדש בו יארח אמנים בינלאומיים מספרד.

 

אל ההרכב המלווה את ההופעות האקוסטיות – רועי זוארץ על הפסנתר ושחר קצ'קא בכלי הקשה, יצטרפו קולות וצלילים מעולם הפלמנקו לביצועים עשירים ומרגשים ללהיטיו הגדולים ביותר של מוש .

 

הסקרנות המוזיקלית האינסופית של מוש הביאה אותו למחוזות ספרד ולמפגש עם מוזיקאים בולטים בעולם הפלמנקו המקומי שבעקבותיו נוצר שיתוף פעולה חוצה תרבויות עם אנה סולה, ללהיט "דרך " וסיבוב הופעות מצליח. עכשיו מארח מוש פעם נוספת את  אנה סולה, דן בן ליאור, וחוזה פרננד "פטטה" למופע חדש שישלב את השורשים הסוערים והמהפנטים של הפלמנקו .

 

העושר המוזיקלי על הבמה ינוע בין הסגנונות השונים אותם הביא מוש ממסעותיו הרבים בעולם ושילב בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלי, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וסגנון ייחודי שיוצר חיבור חד פעמי .

בין השירים שיבוצעו להיטי ענק של בן ארי כמו: אנצל, משא ומתן, את, יה, הנה הוא בא,  כמו בחיים,  Jah is on, דרך, בטח שאבוא, פתאום, זוהר,  וגם שירים שלא נוגנו בשנים האחרונות והקהל צמא להם, כמו: איך הוא מעז, עד שתבואי, אספר לך הכל, ממריאים, ואיך שלא, שיר למעלות, זיכרון אחד מושלם, ועוד

כבר כמעט שני עשורים שמוש בן ארי הוא חלק בלתי נפרד מהמוסיקה הישראלית עם הגרוב הייחודי לו. מרגיש כאילו המוסיקה שלו נמצאת איתנו מאז ומעולם, מלווה דור שלם ומגדלת דור חדש שאימץ את שיריו. נטו מוסיקה, רגש, קולנס ושמחה הם מה שגורמים לקהל גדול ונאמן לחוות איתו את הדרך. כעת, בן ארי חוזר להשראות המוזיקליות שלו ומעניק לקהל שלו הצצה לחומרים ממנה היא עשויה, בשילוב של עולמות שונים שמאחדים תרבויות וסגנונות לידי משהו חדש לגמרי ומפתיע .

video photo video photo video photo photo photo