עמוד הבית > אמנים > אברהם טל

אברהם טל

לוח הופעות

 • אוקטובר 6

  אברהם טל / יום שישי 16:30

  אמפידשא מושב טל שחר

 • אוקטובר 10

  אברהם טל הבוקר יעלה- במסגרת פסטיבל התמר / יום שלישי 04:30

  הגן הלאומי מצדה

  בין שני לשלישי

 • אוקטובר 12

  אברהם טל / יום חמישי 17:30

  אמפי שוני בנימינה

רקע

אברהם טל, מהזמרים האהובים והנערצים בישראל, יוצא בימים אלה לסיבוב הופעות חדש, "הימים עוברים", הכולל בתוכו את להיטי האלבום החדש, הרביעי במספר, שיצא בתחילת חודש מרץ לחנויות המוסיקה. טל עולה לבמה עם להקת נגנים משובחת, שמביאה אל הבמה חגיגה של צבעים וצלילים ויוצרת חוויה מרגשת, סוחפת ומרקידה.

לצפייה בלהיטים הגדולים של אברהם טל על במת המופע החדש לחצו על שמות השירים:

הימים עוברים , אם את הולכת, אורות, שושנה, בוקר פרדס חנה

18 שנה של קריירה ענפה ומלאת להיטים שהפכו לפס קול ההוויה הישראלית יכללו במופע החדש של אברהם טל וביניהם "אורות", "שושנה", "מחוזקים לעולם", "הזמן עושה את שלו",  "אדם צובר זיכרונות", "אם את הולכת", "אני לא מבין", "עיניים", "כל הילדים קופצים רוקדים", "קול גלגל", וכמובן להיטי האלבום החדש וביניהם "בוקר פרדס חנה", "הימים עוברים" ועוד.   

הקהל והתקשורת מחבקים, מהללים ומשבחים את הופעותיו של אברהם טל לאורך כל שנות פעילותו: "טל, מהיוצרים והזמרים המובילים, המעניינים והמרתקים בתעשיית המוזיקה בישראל מנפיק בהופעותיו תמהיל מדויק ומעניין של פופ, אתניות  ואלקטרוניקה וסוחף את הקהל למסע מוזיקלי מדהים. הוא זז על הבמה, הוא צוחק, הוא נהנה מכל רגע – וכך גם הלהקה שלצדו והקהל הגודש את הופעותיו. כל שיר שעובר אתה מבין ששיריו של אברהם הם חלק מההוויה והתרבות הישראלית העכשווית שמלווה את חיינו – אל תחמיצו את החוויה הייחודית הזו"                                          

video video video video photo photo photo photo